top of page

Biz, 

dans  etmenin keyfini yaşamak isteyenleri buluşturan, çeşitli etkinlik ve organizasyonlar düzenleyen bir topluluğuz. Beşiktaş'taki stüdyomuzda Türkiye ve Yunanistan halk dansları repertuarından seçtiğimiz dansların eğitimini veriyoruz.  Verdiğimiz eğitimlerin detaylarını, kurslarımız seçeneğinden inceleyebilirsiniz. Zaman veya ulaşım sıkıntısı yaşayanlar,  online eğitim ve  videolu eğitim alternatiflerimizden faydalanabilirler.

Gününe keyifli bir mola ekleyip yaşamını renklendirmek isteyenler, "izleyince güzel ama dans edebilir miyim? bilmiyorum" ,  "kendim için bir şey yapmak istiyorum" , " bu dansların müziklerini çok seviyorum", "bu müziği duyunca dans edesim geliyor" diyenler , zihnini boşaltıp anda kalmak ve dansın enerjisiyle tanışmak isteyenler, henüz başlamadıysanız bir yerden başlayın. En güzel yanı dansın yaşı yok. 7'den 70'e herkes dans edebilir.  Herkesin keyif alabileceği bir dans vardır. O dansı bizde ya da başka bir yerde, nerede olursa olsun mutlaka bulun. Danssız kalmayın.

 

"İnsan nedensiz bir şey yapmaz mı ? Şöyle keyfi için." diyen Nikos Kazancakis gibi keyfi için dans etmek isteyenler çıkın çıkın gelin ! Ertelemeyin .

Bekliyoruz...

Ve

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın :)

bottom of page